Svatební květiny

Ilustrace Svatební květiny

Vážení svatebčané,

právě jste se ocitli v části našeho webu, která je určena jen a jen pro Vás a Vaše blízké, kteří Vám pomáhají při realizaci Vašeho snu. I my si uvědomujeme jak významný a jedinečný je tento den právě pro Vás, a proto se snažíme vytvořit perfektní podmínky pro Vaši absolutní spokojenost.

Správný výběr svatebních květin je jednou z podstatných částí příprav na Váš velký den, proto jsme pro Vás v našem obchodě připravili svatební koutek, kde si můžete
v klidu prohlédnout naší nabídku svatebních kytic, květinových aranží na svatební tabuli, výzdobu aut svatebčanů apod. Nabízíme samozřejmě moderní i klasické varianty svatebních kytic včetně těch nejaktuálnějších trendů.

Veškeré svatební květiny Vám připraví náš zkušený a odborně vyškolený personál, jehož hlavním cílem je naplnění Vašich představ o perfektní svatební kytici.

Víme, že pro každého zákazníka je kromě kvalitních služeb důležitá také cena, a proto jsme pro Vás připravili ve spolupráci s našimi partnery, prostřednictvím svatebního katalogu, slevu 10 % na kompletní dodávku květin.
Navíc, pokud Vaše objednávka dosáhne určité hodnoty, přivezeme Vaše svatební květiny zdarma na území Prahy.